Onbeheerde Ethernet-Switch

Onbeheerde Ethernet-Switch

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit 16-poorts gigabit onbeheerde bureaublad/rackmount switch met 1 sfp-sleuf van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en...

Productdetails

1000 SC FX + 16 * 10/100 M RJ45 Ethernet Switch   

ethernet switch 1000M 1F+100M 16T_1-.jpg

ethernet switch 1000M 1F+100M 16T_2-.jpg

OFS-GWSF1DT16 is een optische Ethernet-switch met 1 * 1000Mbps SC poorten en 16 * 10/100Mbps RJ45 poorten. Het is ontworpen om te voldoen aan de verschillende behoeften van de toepassing en een industriële Ethernet netwerk communicatieoplossing voorzien van een hoge prestaties-prijs verhouding. OFS-GWSF1DT16 hoge beschikbaarheid en betrouwbaarheid, evenals de rijke beveiligingsfuncties, maakt het ideaal voor veilige gegevensoverdracht.

                                    

Zeer belangrijke eigenschappen

Ø 16 * 10/100BaseTX poorten + 1x1000BaseFX SC poorten

Ø 8K adrestabel voor auto-geleerd unicast-adressen

Ø ondersteunt RMON statistieken, geschiedenis, alarm en evenementen

Ø Non-blocking store-and-forward gedeeld geheugen switch architectuur

 

Poortconfiguratie

Ø RJ45 poort: Auto-onderhandelingen, 10/100Base-T, Full/Half Duplex, Auto-MDI/MDIX, op koperen kabel van cat5 # met operatie afstand van minder dan 100 meter.

Ø 1000Base-FX optische poort: SC-poort

Ø Single-modus: 20, 40, 60, 80,100, 120 Km, optioneel, afhankelijk van de module

Ø multi-mode: 2, 5 Km, optioneel, afhankelijk van de module

Ø de golflengte: 850nm, 1310 nm, 1550nm

Ø de Indicator: (TP1-16/SFP) koppeling/ACT, vermogen,.

U kunt Energiebeheer als Input

Ø Input stroom:<>

Ø huidige overbelastingsbeveiliging

Milieu grenzen

Ø-10 ° C ~ + 50 ° C (breed temperatuur)

Ø Opslagtemperatuur:-20 ° C ~ + 70 ° C

Ø de vochtigheid: 5% ~ 95%

Mechanische dimensie

Ø afmetingen: 110(L) × 210(W) × 44 (H) mm


BETALING & VERZENDING

Verpakking

Elk product is verpakt in een hoogwaardige PE-zak, dan zet in een box of doos en beveiligd door 2 inserts.

Laatste put elk vak in pallets en goed verpakt voor de reis van de zee of lucht.

TNT, EMS, UPS, FedEx, DHL en China post


Payment and Shipment

Betaling

Standaard betalingsconditie: T/T 30% AANBETALING, 70% daarbij voor verzending.

Online handel verzekering bestellen, alles is aan jou.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Scheepvaart

Levertijd: in het algemeen is het 1-2 dagen, indien de goederen in voorraad, of het is 2-4 dagen als de goederen zijn niet in voorraad, het aantal is volgens.


Onze missie

1.  Laagste prijs met een hoge kwaliteit.

2.  Snelle levering met lage kosten en veiligheid.

3.  Professionele technische ondersteuning.

4.  Geavanceerde klantenservice

 

 Retourbeleid
1. wij onze klant als eerste prioriteit, we streven

2. voor 100% tevreden klant de service.
3. we examen en test de functie van elk product vóór verpakking.
4. wij technische reparatie als er kwaliteit binnen de garantie gaat.
5. Controleer elke bestelling aanzienlijk.

 

 Garantie
Alle producten zijn voorzien van één jaargarantie.

 

 Neem contact op met ons
24 UUR SERVICE


CERTIFICERING

                       

      CE certificaatCE certificaat FCC-certificaat


                              


Leverancier Beoordeling Certificaat                       ISO certificaat

Beoordeeld door:                         



BEDRIJFSGEGEVENS


Verkoopafdeling

Workshop

TENTOONSTELLING


NEEM CONTACT OP MET ONS

Als u onze producten ook geïnteresseerd vindt, vul dan het onderstaande lege ruimte uw gedetailleerde eisen. OPTFOCUS van team zou bieden verschillende oplossingen voor u binnen 12 uur. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.

Hot Tags: onbeheerde ethernet-switch, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:16-poort Ethernetswitch Volgende:Fiber Optic Ethernet Switch

Onderzoek