Switch 8-Port SFP

Switch 8-Port SFP

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit 8/9 poorten onbeheerde gigabit ethernet-switch met acht sfp-poorten van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en...

Productdetails

Gigabit 8FX 1TX.jpg

Gigabit 8FX 1TX. 2.jpg

Belangrijkste kenmerk

  • Biedt 8 SFP-sockets

  • De SFP groefsteunen van 1000M bij full-duplex.

  • Ondersteunt 802.3 x datatransportbesturing op full-duplex en flow-control tegendruk op half-duplex.

  • Ondersteunt VLAN en QoS.

  • Ondersteunt Trunking functie.

  • Ondersteunt het frame max 1632 bytes.

  • Energiebesparende consumeren (10W), lage hitte en goede betrouwbaarheid


Technische specificaties

  • Standaard compliance:IEEE802.3/u/z/ab,1000Base-SX/LX.

  • MAC-adrestabel: 8K

  • Frame buffer geheugen: 1MKb

  • Met 20 Gbps switch fabric

  • Aansluiting: SFP:1000Mbps

  • Kabel:Multimode-glasvezel:50/125,62.5/125μm (de max afstand tot 224 / 550m)

    Singlemode glasvezel:8/125,8.7/125,9/125μm(de maximale afstand tot 10~100 km)

  • Datatransportbesturing:Full-Duplex: IEEE802.3x-datatransportbesturing

    Half-Duplex: tegendruk datatransportbesturing

  • LED:PWR,SFP1 Link/Act SFP2 Link/Act, SFP3 Link/Act, SFP4 Link/Act, SFP5 Link/Act, SFP6 Link/Act, SFP7 Link/Act, SFP8 Link/Act;

  • Power Requirement: AC220V(100-240V),50~60Hz;DC:5V,3A

  • Omgevingstemperatuur:0 ~+ 50℃;

  • Temperatuur bij opslag:-20 ~ 70℃;

  • Vochtigheid:5% ~ 90%;

  • Afmetingen:30(hoog) × 187 (breedte) x 110 mm (lengte);

fiber switch.jpg

Bestelgegevens


ModelProductbeschrijving
OFS-GSF88 poorten onbeheerde Gigabit Ethernet-Switch met acht 1000M SFP-poorten
OFS-GSF8T19 poorten onbeheerde Gigabit Ethernet-Switch met acht 1000M SFP-poorten en een RJ45-poort

BETALING & VERZENDING

Verpakking

Elk product is verpakt in een hoogwaardige PE-zak, dan zet in een box of doos en beveiligd door 2 inserts.

Laatste put elk vak in pallets en goed verpakt voor de reis van de zee of lucht.


Payment and Shipment

Betaling

Standaard betalingsconditie: T/T 30% AANBETALING, 70% daarbij voor verzending.

Online handel verzekering bestellen, alles is aan jou.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Scheepvaart

Levertijd: in het algemeen is het 1-2 dagen, indien de goederen in voorraad, of het is 2-4 dagen als de goederen zijn niet in voorraad, het aantal is volgens.


CERTIFICERING

                       

      CE certificaatCE certificaat FCC-certificaat


                              


Leverancier Beoordeling Certificaat                       ISO certificaat

Beoordeeld door:                         



BEDRIJFSGEGEVENS


Waarom voor ons kiezen?

Onze voordelen:

1. de minimale bestelling: 1-10st

2. levertijd: in voorraad 1-2 dagen, op voorraad 3-7 dagen

3. meer dan 50 verschillende poorten voorraad

4. de producten zijn verdeeld in twee kwaliteiten

Een rangen: gebruik de's werelds top Beste materiaalkwaliteit, voldoen aan of overtreffen van dezelfde kwaliteit in Europa en Amerika, slechts 40% van de prijs van soortgelijke producten in Europa en Amerika om te voldoen aan de vraag van de klant voor hoge kwaliteit.

B rangen: gebruik de het top materiaal van china, de beste kwaliteit in china, voldoen aan de norm voor kwaliteit en prijs eisen van klanten

5. dienstverlening OEM

6. de kwaliteitsborging: onder normale omstandigheden in overeenstemming met het ontwerp-bereik,

Een 365days kwaliteiten

B rangen 180days

Shenzhen Optfocus technologie gericht geweest op de productie van optische vezel producten sinds 1985, die staat bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van fiber-switch en passieve onderdelen. In de afgelopen jaren eigendom we sterke reputatie voor hoogwaardige, betrouwbare prestaties en sterke duurzaamheid van onze producten. Zou u geïnteresseerd bent, neem dan gerust contact op met onze fabriek.


Verkoopafdeling

Workshop

fiber optical products.jpg

TENTOONSTELLING


NEEM CONTACT OP MET ONS

Als u onze producten ook geïnteresseerd vindt, vul dan het onderstaande lege ruimte uw gedetailleerde eisen. OPTFOCUS van team zou bieden verschillende oplossingen voor u binnen 12 uur. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.


Belangrijkste featur

Hot Tags: Switch 8 poort sfp, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Fiber Optic Ethernet Switch Volgende:Alle Gigabit Switch

Onderzoek

You Might Also Like