Giga 9 Port Fiber optische 1 Port SFP-8 ETH switchpoort

Giga 9 Port Fiber optische 1 Port SFP-8 ETH switchpoort

OFS-GSF1T8 is optische Ethernet-switch met 1 * 1000Mbps SFP-poorten en 8 * 10/100/1000Mbps elektrische poorten.

Praat nu

Productdetails

OFS-GSF1T8 is optische Ethernet-switch met 1 * 1000Mbps SFP-poorten en 8 * 10/100/1000Mbps elektrische poorten. Het is ontworpen om te voldoen aan de verschillende behoeften van de toepassing en een Ethernet-netwerk communicatie-oplossing met een hoge prestaties-prijs verhouding. OFS-GSF1T8 hoge beschikbaarheid en betrouwbaarheid, evenals de rijke beveiligingsfuncties, maakt het ideaal voor veilige gegevensoverdracht. Het beschikt ook over krachtige Web-based, CLI beheermogelijkheden, brede invoerbereik dubbele voeding.


andquot, OP Ring Protectionandquot;(OPRP), speciaal ontworpen voor toepassingen, om te zorgen voor een snelle Ethernet ring bescherming en herstel binnen 15ms. De beheerconsole kunnen gebruikt Kies een willekeurige poort (normale Ethernet-poort of trunk poort) vormen een Ethernet ring voor sneller herstel en bredere bandbreedte.

OFS-GSF1DT8


Zeer belangrijke eigenschappen
●8x10/100/1000MBaseTX poorten + 1x1000BaseFX SFP-poorten
●OP Ring bescherming (OPRP), Spanning Tree Protocol (STP) en Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) voor Ethernet ring bescherming en snel herstel
Tabel van het adres van de ●8K voor auto-geleerd unicast-adressen
●4K VLAN, ondersteunt 802.1Q, poort gebaseerd, protocol gebaseerde VLAN, en algemene kenmerk registratie Protocol (GARP) alsmede GARP VLAN registratie Protocol (GVRP) voor flexibele netwerkplanning en beheer
●Flexible laden distributie controle en failover functie
●Manual, statische en dynamische poort statische en dynamische poort aggregatie voor bandbreedtebeheer
●Port tarief limiet broadcast storm controle, poort mirrring, rijke Quality of Service (QoS) functies voor luchtverkeersleiding van gegevens en beheer
●Black hole MAC adres filtering, statische en dynamische MAC adresbeheer voor netwerkbeveiliging
●Access Control Lists(ACL)
●Secure Shell (SSH) v2.0
●IGMP ' snooping '
●SNTP, SMTP
●SNMP V1, V2c, V3
●Supports RMON statistieken, geschiedenis, alarm en evenementen
●Web gebaseerde netwerk beheerinterface
●Supports poort en VLAN-beheer
De upgrade van de firmware van de ●on-lijn
●Two privilege niveau rekeningen
●Syslog
Ingangsvermogen van de ●Dual voor hoge betrouwbaarheid


Prestaties
●IEEE Protocol:
o802.3 10Base-T Ethernet
o802.3u 100Base-TX en 100Base-FX snel Ethernet
o802.3x Flow Control en terug druk
o802.1p Class of Service
o802.1Q VLAN Tag
o802.3ad LACP
o802.1d-2004 STP
o802.1w snelle STP
o802.1S Meerdere STP
o802.1x
●Non-blocking store-and-forward gedeeld geheugen switch architectuur
●Mac adres: 8K
●Network management: Web-based, CLI, Telnet, windows-hulpprogramma en SNMP-beheer.
●OP Ring bescherming: hersteltijd binnen 15ms
●Firmware upgrade: Web, online


Poortconfiguratie
●RJ45 poort: Auto-onderhandelingen, 10/100/1000Base-T, Full/Half Duplex, Auto-MDI/MDIX, op koperen kabel van cat5 # met operatie afstand van minder dan 100 meter.
●1000BASE-FX optische poort: SFP-poort
●Single-modus: 20, 40, 60, 80,100, 120 Km, optioneel, afhankelijk van uw SFP-module
●Multi-modus: 2, 5 Km, optioneel, afhankelijk van uw SFP-module
●Wavelength: 850nm, 1310 nm, 1550nm
●Download programma poort: op basis van seriële netwerkbeheer RJ45
●Indicator: TP1-8 koppeling/ACT, TP1-8 100, macht, FX1, FX2


U kunt Energiebeheer als Input
●Input Voltage: 5VDC (5V ~ 15V DC), redundante dubbele ingangsvermogen
●Input huidige: andlt;2A@5VDC
●Overload huidige bescherming
●Support dual power back-up


Milieu grenzen
●0 ° C ~ + 50° C (breed temperatuur)
●Storage temperatuur:-20 ° C ~ + 70 ° C
●Humidity: 5% ~ 95%


Mechanische dimensie
●Dimensions: 29 x 121 x 226 mm

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit giga 9 poort vezel optische 1 sfp poort-8 eth switchpoort uit haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Een paar:Beste 6 poort Ethernet-Switch 2 1000M SFP poort-4 1000M RJ45-poort Volgende:10 port Umanaged Gigabit Ethernet Switch 2 SFP poort-8 RJ45-poort

Onderzoek