Fiber Optic Ethernet Switch

Fiber Optic Ethernet Switch

OPTFOCUS is een high-tech onderneming, professionele R & D, productie en verkoop van Fiber to the Home (FTTH), Fiber to the Building (FTTB), Fiber Access Network Equipment en Terminal Equioment. Het is toegewijd om aangepaste OEM & ODM diensten te leveren aan wereldwijde glasvezelverdelers, Telecom Operators, System Itegrators en Enterprise markten.

Productdetails

1000m 8f2t_1.png

1000M 8F2T_2.png

Hoofdfunctie

  • Biedt 8 SFP stekkers en 2 ETH poorten.

  • De SFP-slot ondersteunt 1000M bij volledige duplex.

  • Ondersteunt 802.3x stroomregeling op dubbelzijdig dubbelzijdig en full-duplex en Back-Press flow control.

  • Ondersteunt VLAN en QoS.

  • Ondersteunt Trunking functie.

  • Ondersteunt het maximale 1632 bytes frame.

  • Lage stroomverbruik (10W), lage warmte en goede betrouwbaarheid


Technische specificaties

  • Standaard compliance: IEEE802.3 / u / z / ab, 1000Base-SX / LX.

  • MAC adres tabel: 8K

  • Frame buffergeheugen: 1MKb

  • Met 20 Gbps switch stof

  • Connector: SFP: 1000 Mbps

  • Kabel : Multimode Fiber : 50 / 125,62.5 / 125μm (de maximale afstand tot 224 / 550m )

    Singlemode Fiber : 8/125 , 8,7 / 125 , 9 / 125μm ( de maximale afstand tot 10 ~ 100 km )

  • Flow control : Full Duplex: IEEE802.3x flow control

    Halfduplex: terugdrukstroomregeling

  • LED : PWR , SFP1 Link / Act, SFP2 Link / Act, SFP3 Link / Act, SFP4 Link / Act, SFP5 Link / Act, SFP6 Link / Act, SFP7 Link / Act, SFP8 Link / Act;

  • Stroomvereiste: AC220V (100-240V) , 50 ~ 60Hz ; DC : 5V , 3A

  • Omgevingstemperatuur : 0 ~ + 50 ℃;

  • Opslag Temperatuur : -20 ~ + 70 ℃;

  • Vochtigheid : 5% ~ 90% ;

  • Dimensies : 3 0 (hoog) × 187 (breedte) × 110 (lengte) mm ;


Order informatie


Model Productomschrijving
OFS-GSF8T1 9 poorten Onbeheerde Gigabit   Ethernet Switch met acht 1000M SFP poorten en één RJ45 poort
OFS-GSF8T2 10 poorten Ongecontroleerde Gigabit   Ethernet Switch met negen 1000M SFP poorten en twee RJ45 poorten


BETALING EN VERZENDING

Packaging

Elk product is verpakt in een PE-zak van hoge kwaliteit, Vervolgens in een doos of doos en in 2 inserts bevestigd.

Plaats elke doos in pallets en goed verpakt voor zee- of luchtvaart.


Betaling en verzending

Betaling

Standaard betalingsvoorwaarden: T / T 30% DEPOSITIE, 70% BANLANCE voor verzending.

Online handelsverzekeringsbevel, alles is aan jou toe.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, GELDGRAM).

Verzenden

Levertijd: Over het algemeen is het 1-2 dagen als de goederen op voorraad zijn, of het is 2-4 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens de hoeveelheid.


CERTIFICATIE

       CE-certificaat CE-certificaat   FCC-certificaat



Leverancier   Beoordeling   Certificaat ISO-certificaat

Afgaande   door:


BEDRIJFSINFORMATIE

OPTFOCUS is een high-tech onderneming, professionele R & D, productie en verkoop van Fiber to the Home (FTTH), Fiber to the Building (FTTB), Fiber Access Network Equipment en Terminal Equioment. Het is toegewijd om aangepaste OEM & ODM diensten te leveren aan wereldwijde glasvezelverdelers, Telecom Operators, System Itegrators en Enterprise markten.

company.jpg

workshop.jpg

Verkoopafdeling

werkplaats

TENTOONSTELLING

ecoc.jpg

NEEM CONTACT MET ONS OP

Als u onze producten geïnteresseerd vindt, vul dan hieronder de lege ruimte uw gedetailleerde eisen in. OPTFOCUS ' team biedt binnen 12 uur verschillende oplossingen aan u. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.


Hoofd featur

Hot Tags: glasvezel ethernet switch, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Onbeheerde Ethernet-Switch Volgende:Switch 8-Port SFP

Onderzoek

You Might Also Like