8/9 poorten onbeheerde Gigabit Ethernet-Switch met acht SFP-poorten

8/9 poorten onbeheerde Gigabit Ethernet-Switch met acht SFP-poorten

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit 8/9 poorten onbeheerde gigabit ethernet-switch met acht sfp-poorten van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en...

Productdetails

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit 8/9 poorten onbeheerde gigabit ethernet-switch met acht sfp-poorten van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

8/9 portsUnmanaged Gigabit Ethernet-Switch met acht SFP-poorten

OFS Serier8portsGigabitEthernet Switch heeft acht 1000 M SFP sockets. OFS serieel 9portsGigabitEthernet Switch heeft acht 1000 M SFP stopcontacten en een 10/100/1000 M UTP poorten. Klant kan kiezen verschillende 1000M SFP module volgens als hisdemand, zoals multimodus of Singlemode, één vezel of Dual vezel en Singlemode 20-100 km enz. Het product is bezeten van stabiele prestaties, uitstekende kwaliteit en redelijke prijs met de aanneming van de laatste IC uit USA. Het is van toepassing op het gebruik in de bouw van optische vezel Ethernet-netwerk.


Belangrijkste kenmerk

  • Biedt 8 SFP-sockets

  • De SFP groefsteunen van 1000M atfull duplex.

  • Supports802.3x-datatransportbesturing op full-duplex en flow-control tegendruk op half-duplex.

  • SupportsVLAN en QoS.

  • Ondersteunt Trunking functie.

  • Supportsthe max 1632 bytes frame.

  • Laag vermogen verbruiken (10W), lage warmte, betrouwbaarheid van de andgood


Technische specificaties

  • Standardcompliance:IEEE802.3/u/z/AB,1000BASE-SX/LX.

  • MAC-adrestabel: 8K

  • Frame buffermemory:1MKb

  • Schakelen met 20Gbps stof

  • Aansluiting: SFP:1000Mbps

  • KabelMultimode-glasvezel:50/125,62.5/125μm (de max afstand tot 224 / 550m)

    Singlemode glasvezel:8/1258.7/1259/125μm(de maximale afstand tot 10100 km)

  • DatatransportbesturingFull-Duplex: IEEE802.3x-datatransportbesturing

    Half-Duplex: tegendruk datatransportbesturing

  • LEDPWRSFP1 Link/Act SFP2 Link/Act, SFP3 Link/Act, SFP4 Link/Act, SFP5 Link/Act, SFP6 Link/Act, SFP7 Link/Act, SFP8 Link/Act;

  • Power Requirement: AC220V(100-240V),5060Hz;DC:5V,3A

  • Omgevingstemperatuur:0~+50℃;

  • Temperatuur bij opslag:-20~+70℃;

  • Vochtigheid:5% ~ 90%;

  • Afmetingen:30(hoog) × 187 (breedte) x 110 mm (lengte);


Bestelgegevens


ModelProductbeschrijving
OFS-GSF88 poorten onbeheerde Gigabit Ethernet-Switch met acht 1000M SFP-poorten
OFS-GSF8T19 poorten onbeheerde GigabitEthernet-Switch met acht 1000M SFPportsand een RJ45-poort

BETALING andamp; VERZENDING

Verpakking

Elke productis verpakt in een hoogwaardige PE-zak, dan zet in een box of doos en beveiligd door 2 inserts.

Laatste put elk vak in pallets en goed verpakt voor de reis van de zee of lucht.


Payment and Shipment

Betaling

Standaard betalingsconditie: T/T 30% AANBETALING, 70% daarbij voor verzending.

Online handel verzekering bestellen, alles is aan jou.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Scheepvaart

Levertijd: in het algemeen is het 1-2 dagen, indien de goederen in voorraad, of het is 2-4 dagen als de goederen zijn niet in voorraad, het aantal is volgens.


CERTIFICERING

CE certificaat CE certificaat FCC-certificaat


LeverancierBeoordelingCertificaat ISO certificaat

Beoordeelddoor:



ONZE DIENSTEN

OPTFOCUS technologie Service Online/Offline

A.Payment voorwaarden

1) PAYPAL, Western Union, T/T voor monsters

2) borg, Ali-Secure, L/C, OA zijn bespreekbaar

3) drop-shipping beschikbaar; Agent/Proxy zijn welkom!

B.Any inquiried zullen worden beantwoord binnen 24 uur

C.Professional de fabrikant; Welkom voor een bezoek aan onze websiteHttp://www.optfocus.com

D.OEM/ODM service beschikbaar

1) aangepast deelvenster Weergave/ontwerp beschikbaar

2) verpakkingsontwerp aangeboden

3) je denkt dat het, wij maken het!

E.High kwaliteit, redelijke/concurrerende prijs, snelle levertijd

F.After-verkoop Service

1) alle vezel optische producten volledige gecontroleerd hadden, één voor één testen vóór verpakking

2) alle producten zijn vrij van onderhoud binnen garantie/garantietermijn


BEDRIJFSGEGEVENS


Verkoopafdeling

Workshop

TENTOONSTELLING


NEEM CONTACT OP MET ONS

Als u onze producten ook geïnteresseerd vindt, vul dan het onderstaande lege ruimte uw gedetailleerde eisen. OPTFOCUSs-team zou bieden verschillende oplossingen voor u binnen 12 uur. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.







Belangrijkste featur

Hot Tags: 8/9 poorten onbeheerde gigabit ethernet-switch met acht sfp-poorten, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:8-10/100/1000Mbps RJ45 poorten Gigabit Desktop/Rackmount Switch Volgende:Gigabit 3 Port Ethernet Switch 1 Port SFP-2 RJ45-poort

Onderzoek

You Might Also Like