Fiber netwerk-Switch

Fiber netwerk-Switch

OFS-SF1T4 serie biedt een 100M optische vezel poorten en vier 10 / 100M UTP poorten.

Productdetails

Fiber netwerk-Switch

network switch 1fx+4tx.2.jpg

network switch 1fx+4tx.3.jpg

Belangrijkste kenmerken

Met een vezel en vier UTP poorten, kan OFS-SF1T4 videosignalen converteren van optische-elektrische Ethernet 10/100MUTP interface (TX) à 100M optische interface (FX).

Automatische onderhandeling functie kunt UTP poort op automatisch selecteren 10M of 100M, en Full Duplex of Half-Duplex.

Ondersteuning datatransportbesturing en Broadcast storm bescherming

Ondersteuning van het frame max 1536 bytes

Interne Circuit van verhinderd donder kan sterk verminderen schade van de omzetter veroorzaakt door thunderbolt inductie.


Technische specificaties

Operationele normen: IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX

Aansluiting:

UTP: RJ-45,10/100Mbps;

Vezel: SC/FC, 100Mbps (Full-Duplex)

Kabel

UTP kabel: Cat. 5 (de max afstand maximaal 100m)

Vezel (multifunctionele): 50/125, 62,5/125μm(the max distance up to 2km)

Vezel (singlemode): 8/125 8,7/125, 9/125, 10/125μm (de max afstand tot 100km)

Datatransportbesturing

Full-Duplex: IEEE802.3x-datatransportbesturing

Half-Duplex: bakken stroom drukregeling

LED licht: PWR, FX Link/Act, TP1 FDX, TP1 Link/Act, TP2 FDX, TP2 Link/Act

Voeding: AC100 ~ 240V, DC5V 1A;

Omgeving temperatuur: 0 ~ +50C

Opslagtemperatuur::: -20 ~ +70C

Humidity::5% ~ 90%

Afmetingen: 125 × 27 × 85 mm


Fiber Optic informatie


Type

connector

Type vezel

Max afstand

Golflengte

TX power

Gevoeligheid

Koppeling begroting

OFS-SF1T4M

SC

multimodus

2km

850 of 1310nm

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF1T4S

SC

Singlemode

20km

1310nm

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm


Fiber Optic informatie

Model

Productbeschrijving

OFS-SF1T4M

10 / 100M Ethernet Dual Fiber-Switch met 4 UTP-poorten en 1 multimode-glasvezel poort, 850 of 1310nm van optische golflengte, de max afstand van vezel tot 2km.

OFS-SF1T4S

10 / 100M Ethernet Dual Fiber-Switch met 4 UTP-poorten en 1 singlemode glasvezel poort, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de max afstand van vezel tot 20 ~ 100 km.

OFS-SF1T4WS

10 / 100M Ethernet één Fiber-Switch met 4 UTP-poorten en 1 singlemode glasvezel poort, 1310/1550nm met optische golflengte, de max afstand van vezel tot 20 ~ 100 km.


BETALING & VERZENDING

Verpakking

Elk product is verpakt in een hoogwaardige PE-zak, dan zet in een box of doos en beveiligd door 2 inserts.

Laatste put elk vak in pallets en goed verpakt voor de reis van de zee of lucht.


Payment and Shipment


CERTIFICERING

                       

      CE certificaatCE certificaat FCC-certificaat


                              


Leverancier Beoordeling Certificaat                       ISO certificaat

Beoordeeld door:                         



BEDRIJFSGEGEVENS

fiber optical products.jpg


De geschiedenis van de ontwikkeling van het bedrijf

 

2007

0PTFOUCS International Co., Ltd werd geregistreerd in Hong Kong, het hoofdbedrijf aan optische communicatie netwerkproducten, met goede klantenservice voor het doel;

 

2009

Shenzhen OPTFOCUS Technology Co., Ltd. werd geregistreerd in Shenzhen in 2009, en de oprichting van fiber media conversieprogramma's productie lijn, spant zich in om's werelds optische communicatieoplossingen voor apparatuur netwerkproviders en leider van de dienst;

 

2010

Ontwikkeld van 10 / 100M, 1000 M en beheer serie van fiber optic switches, de jaarlijkse productiecapaciteit bereiken tot 12.000 eenheden;

 

2012

OPTFOUCS focus op kwaliteit van de producten van vezel optische netwerk, de levertijd van de productie te verbeteren, de productie, en verhoogde productie lijn van POE switches, industriële switches, de jaarlijkse capaciteit uit te breiden tot 200.000 eenheden;

 

2015

Door de snelle ontwikkeling van de binnenlandse en internationale markten van de OPTFOCUS, OPTFOCUS meer geïnvesteerd in R & overleden De fabriek verhuisde weer uitgebreid het productiegebied bijna 1 keer en 1 keer R & D team persoon uitgebreid. Tijdje verhoogd de productielijn van vezel optische passieve producten (PLC Splitter, vezel patch cord、fast connector. Etc.)

 

2017

OPTFOCUS bedrijf begonnen te investeren een rijke productlijn, is massa productie van de actieve en passieve producten, en verhoogd de optische binnen- en buitenzwembaden glasvezelkabel en MPO vezel patch snoer productielijn, uitvoerig het verbeteren van de kwaliteit van het product, reputatie en diensten, genieten van een goede reputatie onder onze binnenlandse en buitenlandse klanten.

 

Verkoopafdeling

Workshop

TENTOONSTELLING


Waarom kiezen voor OPTFOCUS?

  1. Kwaliteitssysteem van ISO900, CE, FCC, RoHS-registratie

  2. Vervaardiging van systeem

  3. R&D systeem

  4. Aankoopsysteem

  5. Snelle levering en opmerkelijke diensten

  6. Redelijke prijzen

  7. Accepteren van orders volgens de eisen van de klant

  8. Rijke ervaring van OEM & ODM samenwerking

  9. Verzending, betaling en levering

Oprecht nodigen wij alle geïnteresseerde kopers te bezoeken van ons bedrijf en neem contact met ons op voor meer informatie,Wij zullen u zo spoedig mogelijk antwoord!


Hot Tags: glasvezelnetwerk overschakelen, China, de fabriek, de leveranciers, de fabrikanten
Een paar:10 / 100M Ethernet Fibre Switch 12V 3 * RJ45-poort Volgende:3-poorts Fast Ethernet Desktop Switch Singlemode naar multimode converter

Onderzoek