100M Fiber optische schakelaar 1 SFP-Slot-16 RJ45-poort

100M Fiber optische schakelaar 1 SFP-Slot-16 RJ45-poort

De SFP poort van OFS-SF1T16 kan worden vergezeld door de bijbehorende vezel met een ander Fiber Media Converter, Hubs, Switches

Productdetails

De SFP poort van OFS-SF1T16 kan worden bijgestaan door overeenkomstige vezel met een ander Fiber Media Converter, Hubs, Switches, Routers, Servers of Fiber NIC enz. Ethernet glasvezel apparatuur. De SFP-poort is ingesteld op 100 Mbps Full Duplex.

Gebruik bijbehorende kabel om deze switch-poort en de docking poort van de apparatuur, invoegen de AC/DC-adapter aan op de aansluiting van de macht van de switch en AC-voeding, de LED indicatoren voorzijde van de schakelaar op zijn beurt zal knipperen, toont het de schakelaar is zelftesten, wanneer het self-testine is voltooid, de power LED-indicator en andere LED-indicatoren geven aan de conditie van elke havens als volgende beschrijving.


Belangrijkste kenmerken

◆ nageleefd IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX fast Ethernet.

◆ 16 10 / 100M auto onderhandelbaar UTP poorten, automatische onderhandeling functie kunt UTP poort op automatisch selecteren 10M of 100M, en Full Duplex of Half-Duplex.

◆ UTP poort ondersteunt MDI/MDI-X auto crossover

◆ MAC adrestabel: 4K.

◆ MAC-adres ondersteuning van auto-leren en migratie

◆ Ondersteuning datatransportbesturing.

◆ Ondersteuning poort baseren VLAN

◆ LED indicatoren kunnen de conditie van elke port gunstig inspecteren.


Technische specificatie

◆Operating normen: IEEE802.3 10Base-T Ethernet

IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX Fast Ethernet

ANSI/IEEE STD 802.3 10 / 100M auto-onderhandelde

◆Protocol: CSMA/CD

◆Data verzenden Rate: Ethernet: 10Mbps (Half-Duplex)

20Mbps (Full-Duplex)

◆Fast Ethernet: 100Mbps (Half-Duplex)

200Mbps (Full-Duplex)

Kabel: UTP- of STP, CAT. 5 of CAT. 6, de max afstand maximaal 100m

Vezel: (multifunctionele): 50/125, 62,5/125μm (de max afstand tot 2km)

◆Fiber (singlemode): 8.3/125 8,7/125, 9/125, 10/125μm (de max afstand tot 20-120km)

◆Connector: 16 RJ-45, 10/100Mbps auto onderhandelbaar poorten; een SFP-poorten

◆Duplex kiezen: elke RJ45-poort N-weg auto-kies Full/Half Duplex

◆LED indicatoren: macht, Px Link/Act,

De controle van de ◆flow:

◆Full Duplex: IEEE802.3x datatransportbesturing;

◆Half Duplex: bakken stroom drukregeling

◆Mac adrestabel: 4K

◆Power aanbod: AC100 ~ 260V, 50Hz; DC5V 2A

◆Power: 10W

◆Environment temperatuur: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatuur::: -25 ~ + 70℃

◆Humidity::5% ~ 90%

◆Dimensions:110(L) × 210(W) × 44 (H) mm


Fiber Optic informatie

Type

connector

Type vezel

Max afstand

Golflengte

TX power

Gevoeligheid

Koppeling begroting

OFS-SF1T16

SFP haven (zonder SFP-module)

OFS-SF1T16M

SC

multimodus

2km

850 of 1310nm

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF1T16S

SC

Singlemode

20km

1310nm

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm


Fiber Optic informatie

Model

Productbeschrijving

OFS-SF1T16

OFS-SF1T16M

10 / 100M Ethernet Dual Fiber-Switch met 7 UTP poorten en 1 multimode-glasvezel poort, 850 of 1310nm van optische golflengte, de max afstand van vezel tot 2km.

OFS-SF1T16S

10 / 100M Ethernet Dual Fiber-Switch met 7 UTP poorten en 1 singlemode glasvezel poort, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de max afstand van vezel tot 20 ~ 100 km.

OFS-SF1T716S

10 / 100M Ethernet één Fiber-Switch met 7 UTP poorten en 1 singlemode glasvezel poort, 1310/1550nm met optische golflengte, de max afstand van vezel tot 20 ~ 100 km.

Optfocus technologie brengt u nu de beste kwaliteit 100m vezel optische schakelaar 1 sfp-slot-16 rj45-poort uit haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: 100M vezel optische schakelaar 1 SFP-slot-16 RJ45-poort, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:10 / 100M 5 onbeheerde havennetwerk schakelen 1 vezel poort-4 ETH poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC Volgende:No

Onderzoek

You Might Also Like