10 / 100M 5 onbeheerde havennetwerk schakelen 1 vezel poort-4 ETH poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC

10 / 100M 5 onbeheerde havennetwerk schakelen 1 vezel poort-4 ETH poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC

OFS-SF1T4 serie biedt een 100M optische poorten en twee 10 / 100M UTP poorten.

Productdetails

OFS-SF1T4 serie biedt een 100M optische poorten en twee 10 / 100M UTP poorten. Het product is bezeten van stabiele prestaties, uitstekende kwaliteit en redelijke prijs vanwege de aanneming van de laatste IC uit VS en hoge kwaliteit van zendontvangers. het is van toepassing op het gebruik in kleine patronen van optische vezel Ethernet.


Belangrijkste kenmerken

Met een vezel en vier UTP poorten, kan OFS-SF1T4 videosignalen converteren van optische-elektrische Ethernet 10/100MUTP interface (TX) à 100M optische interface (FX).

Automatische onderhandeling functie kunt UTP poort op automatisch selecteren 10M of 100M, en Full Duplex of Half-Duplex.

Ondersteuning datatransportbesturing en Broadcast storm bescherming

Ondersteuning van het frame max 1536 bytes

Interne Circuit van verhinderd donder kan sterk verminderen schade van de omzetter veroorzaakt door thunderbolt inductie.


Technische specificaties

Operationele normen: IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX

Aansluiting:

UTP: RJ-45,10/100Mbps;

Vezel: SC/FC, 100Mbps (Full-Duplex)

Kabel

UTP kabel: Cat. 5 (de max afstand maximaal 100m)

Vezel (multifunctionele): 50/125, 62,5/125μm(the max distance up to 2km)

Vezel (singlemode): 8/125 8,7/125, 9/125, 10/125μm (de max afstand tot 100km)

Datatransportbesturing

Full-Duplex: IEEE802.3x-datatransportbesturing

Half-Duplex: bakken stroom drukregeling

LED licht: PWR, FX Link/Act, TP1 FDX, TP1 Link/Act, TP2 FDX, TP2 Link/Act

Voeding: AC100 ~ 240V, DC5V 1A;

Omgeving temperatuur: 0 ~ +50C

Opslagtemperatuur::: -20 ~ +70C

Humidity::5% ~ 90%

Afmetingen: 125 × 27 × 85 mm


Fiber Optic informatie

Type

connector

Type vezel

Max afstand

Golflengte

TX power

Gevoeligheid

Koppeling begroting

OFS-SF1T4M

SC

multimodus

2km

850 of 1310nm

-20 ~-12dBm

-30dBm

10dBm

OFS-SF1T4S

SC

Singlemode

20km

1310nm

-14 ~-8dBm

-32dBm

18dBm


Fiber Optic informatie

Model

Productbeschrijving

OFS-SF1T4M

10 / 100M Ethernet Dual Fiber-Switch met 4 UTP-poorten en 1 multimode-glasvezel poort, 850 of 1310nm van optische golflengte, de max afstand van vezel tot 2km.

OFS-SF1T4S

10 / 100M Ethernet Dual Fiber-Switch met 4 UTP-poorten en 1 singlemode glasvezel poort, 1310 of 1550nm van optische golflengte, de max afstand van vezel tot 20 ~ 100 km.

OFS-SF1T4WS

10 / 100M Ethernet één Fiber-Switch met 4 UTP-poorten en 1 singlemode glasvezel poort, 1310/1550nm met optische golflengte, de max afstand van vezel tot 20 ~ 100 km.

Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit 10 / 100m 5 port onbeheerde netwerk switch 1 vezel poort-4 eth poort dual vezel sm 1310nm 20km sc van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: 10 / 100M 5 poorts onbeheerde netwerk switch 1 vezel poort-4 eth poort dual vezel SM 1310nm 20KM SC, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:10 / 100M 3 Port Fast Ethernet Switch 1 vezel Port-2 RJ45 poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC Volgende:100M Fiber optische schakelaar 1 SFP-Slot-16 RJ45-poort

Onderzoek