L2 beheersbaar Network Switch Gigabit 16 1000M SFP Port-8 1000M RJ45-poort

L2 beheersbaar Network Switch Gigabit 16 1000M SFP Port-8 1000M RJ45-poort

Beheer Gigabit Fiber Switch OFS-MGSF16T8 beheer Gigabit Fiber Switch OFS-MGSF16T8 is L2 / L4 Gigabit Ethernet switch met 8 10/100 / 1000M RJ45-poorten 16 en 1000M SFP optische poorten. De hardware ondersteunt kabelsnelheid schakelen van de tweede laag. Gebruikers kunnen de verschillende functies van de set ...

Productdetails


Beheer Gigabit Fiber Switch OFS-MGSF16T8

Beheer Gigabit Fiber Switch OFS-MGSF16T8 is L2 / L4 Gigabit Ethernet switch met 8 10/100 / 1000M RJ45-poorten 16 en 1000M SFP optische poorten. De hardware ondersteunt kabelsnelheid schakelen van de tweede laag. Gebruikers kunnen de verschillende functies van de schakelaars ingesteld via de Ethernet-poort in WEB. Ingebouwde ARP en DOS afweersysteem effectief kan de verdediging van de ARP, DOS en diverse virusaanval, bovendien.

  • Beheer Gigabit Fiber Switch OFS-MGSF16T8 is L2 / L4 Gigabit Ethernet switch met 8 10/100 / 1000M RJ45-poorten 16 en 1000M SFP optische poorten. De hardware ondersteunt kabelsnelheid schakelen van de tweede laag. Gebruikers kunnen de verschillende functies van de schakelaars ingesteld via de Ethernet-poort in WEB. Ingebouwde ARP en DOS afweersysteem effectief kan de verdediging van de ARP, DOS en diverse virus aanval, bovendien, het is ook uitgerust met vele krachtige functies: een uitgebreide QoS, spanning tree, storm onderdrukking, Bandwidth Control, IGMP Snooping, ACL toegangscontrole , DHCP snooping etc, zeer geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen, campus netwerk en MAN aggregatie toepassingen.

  • ARP verdediging: de functie van het MAC-adres en de poort te binden en MAC-adres van security filtering kan effectief verdediging van de ARP aanval; DHCP snooping kan ARP bescherming te bieden voor gebruikers om de MAC dynamisch te verkrijgen.

  • QoS: ondersteuning voor meerdere QOS strategie. Op basis van de 802.1p prioriteit instelling, elke poort biedt acht prioritaire wachtrijen. IP-DSCP kan worden onderverdeeld in verschillende serviceniveaus volgens de IP-header, om een uitgebreide QOS te bereiken. AUTO VOIP kan de haven naar de hoogste prioriteit van het spraaksignaal te stellen, sterk verbeteren van de geluidskwaliteit van het netwerk IP-telefoon.

  • Spanning Tree: Ondersteuning van de standaard van de IEEE 802.1 en IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol) en IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol).

  • AUTO DOS: de verdediging van de de volgende DOS-aanval met zeven verschillende vormen.

  • Land aanval: de aanvaller stuurt vervalste TCP SYN pakketten van de informatiestroom met dezelfde bron IP-adres, het IP-adres van bestemming, het slachtoffer systeem probeert een antwoord informatie om zichzelf te sturen, resulteren in een systeem storing en zal worden verlamd of herstart.

  • Blat aanval: de aanvaller stuurt vervalste pakketten met dezelfde bron poortnummer en de bestemming poortnummer, het slachtoffer systeem probeert een antwoord informatie te sturen naar zichzelf, leiden tot een systeem crasht of herstart.

  • Smurf aanval: de aanvaller maakt gebruik van vervalste bron adres van de aanval doelstelling om ping proces werken aan een broadcast-adres. Dan zullen alle actieve systemen zal de reactie van de het doel, wat leidt tot overbelasting van het netwerk of verstoring.

  • Ping flood: overstromingen het doelsysteem door de ping broadcast storm, zodat het systeem niet kan reageren op de legitieme correspondentie.

  • SYN / SYN-ACK overstroomd: overstromingen het gat doelsysteem door SYN of SYN / ACK-pakket.

  • Bescherm de ongeldige TCP aanval: voorkomen dat de stroom van gegevens als gevolg van de ongeldige TCP-pakketten.

  • Ping of Death aanval: Stuurt een groot ICMP verzoekpakketten ( "ping"), de bedoeling de doelcomputer ingangsbuffer overflow, zodat de computer verlamd.

  • Storm onderdrukking: kan worden ingesteld met de Broadcast, multicast, DLF verkeer.

  • ACL Access Control: wordt gebruikt om de uitwisseling van het pakket van de haven te controleren, om ervoor te zorgen dat de intranetsite geen toegang voor gebruikers zonder toestemming zal zijn, terwijl het indirect verdedigen ARP aanval.

  • IGMP snooping: Steun IGMP versie 2 (RFC 2236): IGMP Snooping wordt gebruikt om de multicast oprichten voor het multicast-pakketten te sturen om te voorkomen dat het verspillen van bandbreedte wanneer een multicast packet overflow netwerk.

  • Ondersteuning voor 802.1x authenticatie, en om gebruikers te voorzien van toegang tot verificatie.

  • Wirespeed filtering - opslag - voorwaartse modus, waardoor er een niet-blokkerende switching structuur.

  • Steun de functie van gespiegelde poorten, poortaggregatie, port maximumsnelheid.

  • Steun de poort-gebaseerde VLAN en IEEE802.1Q op basis van VLAN.

Product Model

OFS-MGSF16T8

ondersteunde overeenkomst

IEEE802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1z, IEEE802.1D, IEEE802.1s, IEEE802.1w, IEEE802.1ax, IEEE802.1ak
Maximale framelengte

9216B

Aantal poorten

16 SFP optische poorten 8 RJ45 ports

Network Media

1000Base-LX: het gebruik van lange-lasergolflengte (1310nm) stak de Multimode en single mode fiber, multimode vezel 550 de maximale afstand, enkelvoudige modus is 10-24km.
1000Base-SX: 62,5 μ m multimode glasvezel maximale transmissie afstand 275m, gebruik 50 μ m multimode glasvezel maximale transmissie afstand van maximaal 550 meter
10Base-T: cate-3 of meer UTP; (ondersteuning maximale transmissie afstand van 200m), 14880P / S
100Base-TX: cate-5 UTP; (ondersteuning maximale transmissie afstand van 100m), 148800P / S)
1000Base-T: Cate-5 UTP of 6 UTP; (ondersteuning maximale transmissie afstand van 100m), 1488000P / S)

VLAN adrestabel

4K

MAC-adres tabel

8K

Cache

32Mbits

backplane bandbreedte

48Gbit

Filtering en doorstuursnelheid

10Mbps: 14880pps
100Mbps: 148800pps
1000Mbps: 1488000pps

Dimensies

440x280x44mm (1U19 inch standaard chassis)

Gebruik van het milieu

Opslag: -20 ℃ ~ 70 ℃; opslag humidity5% ~ 90% niet-condenserend

werk Temperatuur: 0 ℃ ~ 40 ℃; werk humidity10% ~ 90% niet-condenserend

Powe

Input: 90-264VAC, 50-60Hz; Output: 5V / 12A

Energieverbruik

Stroomverbruik: Maximaal 60W

Garantie

1 jaar van vervanging, 3 jaar garantie

certificaat

ROHS certificering

Europese (CE) elektromagnetische compatibiliteit richtlijn Community: Deze apparatuur is getest en voldoet aan de eisen voor de bescherming van de Europese Emissie EN55022 / EN60555-2 en de Generic Europese Immunity Standard EN50082-1.

EMC:

EN55022 (1988) / CISPR-22 (1985), klasse A EN60555-2 (1995), klasse A

EN60555-3

IEC1000-4-2 (1995), 4K V CD, 8KV, AD

IEC1000-4-3 (1995), 3V / m

IEC1000-4-4 (1995), 1KV - (voedingslijn), 0.5KV - (signaallijn)

Federal Communications Commission (FCC): Deze apparatuur is getest en voldoet aan de limieten voor een klasse A computer apparatuur, in overeenstemming met subdeel J van deel 15 van de FCC-regels, die zijn ontworpen om een redelijke bescherming te bieden tegen dergelijke interferentie bij gebruik in een commerciële omgeving.

Hot Tags: L2 beheersbaar Network Switch, China, in de fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:Ethernet-Switch 24V Volgende:10/100/1000 M 8UTP + 2SFP Web beheer van de Smart Switch

Onderzoek

You Might Also Like