7 poort Gigabit Managed Switch 3 Fiber poort-4 100M RJ45 poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC

7 poort Gigabit Managed Switch 3 Fiber poort-4 100M RJ45 poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC

De OFS-GSFT4F3M Gigabit Web Smart Switch voldoet volledig aan IEEE 802.3/802.3u/802.3ab Ethernet normen.

Praat nu

Productdetails

Productbeschrijving:
De OFS-GSFT4F3M Gigabit Web Smart Switch voldoet volledig aan IEEE 802.3/802.3u/802.3ab Ethernet normen. Het biedt 4 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 poorten en 3 SFP onafhankelijkheid uitbreidingssleuven ondersteunen van MiniGBIC. Het biedt ook Web-based managementfuncties, met inbegrip van het systeem, poort netwerk, VLAN, romp, prioriteit en veiligheid enz. De standaard 11-inch rack-mountable stalen kast en intelligent beheer maakt het is geschikt voor kleine, middelste en grote netwerken.


Kenmerken van het product
●complies met IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab-normen;
●4 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 poorten ondersteunen Auto-MDI/MDIX en 3 SFP onafhankelijke-uitbreidingssleuven ondersteunen Mini-GBIC-module;
●Supports Smart Web console en directies;
●Support IEEE802.3x-datatransportbesturing voor half/full-duplex;
●Store en forward, geïntegreerde 8K MAC-adres tabel;
●Supports poortgebaseerde/tag VLAN configuratie;
●Supports snelle spanning tree(RSTP) configuratie;
●Supports poort-Trunking;
●Supports port bandbreedtebesturing;
●Supports QoS-functie;
●Supports port spiegel;
●Supports IGMP-Snooping configuratie;
●Supports SNMP-configuratie;
●Supports broadcast storm controle;
●Supports HTTP-software-update, backup en reseting;
●Supports source IP-filter via poorten te blokkeren ongewenste toegang;
●Supports dynamische flow statistieken voor poorten;
●Supports circuit diagnoses;
●Standard 11-inch rack-mountable stalen kast;
De adapter van de macht van de ●External leveren;


Productspecificaties

Hardware-functie

Normen

IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3 x

Basisfunctie

Wire-speed prestaties

MAC adres Auto-leren en Auto-veroudering

IEEE802.3x-datatransportbesturing voor Full Duplex-modus en tegendruk voor Half Duplex-modus

Backbound bandbreedte

14Gbps

Tabel MAC-adres

8k

Forwarding Rate

10BASE-T: 14880pps/poort
100Base-TX: 148800pps/poort
1000BASE-T: 1488000pps/poort

Transmissiemethode

Store-and-Forward

Poorten

4 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 poorten (Auto MDI/MDIX) en 3 SFP onafhankelijkheid uitbreidingssleuven ondersteunen MiniGBIC modules

Netwerkmedia

10BASE-T: UTP categorie 3, 4, 5 kabel (maximaal 100m)
EIA/TIA-568 100Ù STP (maximaal 100m)
100Base-Tx: UTP categorie 5, 5e-kabel (maximaal 100m)
EIA/TIA-568 100Ù STP (maximaal 100m)
1000BASE-T: UTP categorie 5, 5e-kabel (maximaal 100m)

LED-indicatoren

Toerental, koppeling/Act,

Afmetingen (W * D * H)

250 mm × 150 mm × 44 mm

Milieu

Bedrijfstemperatuur: 0℃ ~ 40 ° (32℉ ~ 104℉)
Opslagtemperatuur:-40 ° ~ 70℃ (-40℉ ~ 158℉)
Luchtvochtigheid bij gebruik: 10% ~ 90% niet-condenserend
Opslagvochtigheid: 5% ~ 90% niet-condenserend

InputConsumption

Vermogen: 100-240 v wisselstroom 50-60Hz
Max: 13W

Gedetailleerde Management functie

Algemene specificaties

Switch fabric

winkel en doorsturen

Flash

1M

Max nr.
1000Base-T/FX

4+3

Jumbo Frame

9600Bytes

IGMP-Snooping

ondersteuning

IGMP v1/v2/v3

V1, V2

Beschikbaarheid

802.1w RSTP

ondersteuning

802.3ad link (LACP)

ondersteuning

Statische aggregatie

ondersteuning

VLAN

ondersteuning

Op poort gebaseerde VLAN

ondersteuning

802.1Q VLAN

ondersteuning, VID(1-4094)

Max Nee. voor VLAN

ondersteuning 7 groups,VID(1-4094)

QoS

802. 1 p

ondersteuning

Poort gebaseerd snelheidsbeperking

ondersteuning

Broadcast Storm controle

ondersteuning

Multicast-Storm controle

ondersteuning

Onkenbaar unicast-controle

ondersteuning

WRR

ondersteuning

COS

ondersteuning

DiffServ (DSCP)

ondersteuning

Veiligheid

802. 1 x

ondersteuning

IP-Filtering

ondersteuning

Beheer

SNMP

V1, V2

Webbeheer

ondersteuning

Consolepoort

ondersteuning

DHCP-Relay

ondersteuning

TFTP

ondersteuning

Poort-Mirroring

ondersteuning

Pakketinhoud

1 stuk van OFS-GSFT4F3MEthernet schakelaar

1 stuk van externe voedingsadapter

1 stukje consolekabel

4 plakjes rubber bekleding

Gebruikershandleiding

Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit 7 poort gigabit managed switch 3 fiber 100m poort-4 rj45 poort dual vezel sm 1310nm 20km sc van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Een paar:Webbeheerde Gigabit Switch 2 SFP poort-24 100M RJ45-poort Volgende:No

Onderzoek