OEM Ethernet-Switch

OEM Ethernet-Switch

OFS-GSF1T8 is optische Ethernet-switch met 1 * 1000Mbps SFP-poorten en 8 * 10/100/1000Mbps elektrische poorten.

Praat nu

Productdetails

OFS-MSF2T6 serie

8 poorten Ethernet Optical Fiber-Switch

OFS-SF2T6 serie biedt een 100M optische poorten en twee 10 / 100M UTP poorten. Het product is bezeten van stabiele prestaties, uitstekende kwaliteit en redelijke prijs vanwege de aanneming van de laatste IC uit VS en hoge kwaliteit van zendontvangers. het is van toepassing op het gebruik in kleine patronen van optische vezel Ethernet.


Interface tekening

managed Ethernet switch 2fx+6tx interface draw.png


Fysieke tekening

fast ethernet switch.png

managed ethernet switch.png

fiber optic switch

Belangrijkste kenmerken

◆With een vezel en vier UTP-poorten, optische-elektrische Ethernet videosignalen tussen 10 / 100M UTP interface (TX) en 100M optische interface (FX) kan converteren van OFS-SF2T6.

◆Auto onderhandelingen functie kunt UTP poort op automatisch selecteren 10M of 100M, en Full Duplex of Half-Duplex.

◆Support-datatransportbesturing en Broadcast storm bescherming

◆Supporting het max 1536 bytes frame

◆Internal Circuit van verhinderd donder kan sterk verminderen schade van de omzetter veroorzaakt door thunderbolt inductie.


Technische specificatie

◆Operating normen: IEEE802.3u 100Base-TX en 100Base-FX

◆Connector:

UTP: RJ-45,10/100Mbps;

Vezel: SC/FC, 100Mbps (Full-Duplex)

◆Cable

UTP kabel: Cat. 5 (de max afstand maximaal 100m)

Vezel (multifunctionele): 50/125, 62,5/125μm(the max distance up to 2km)

Vezel (singlemode): 8/125 8,7/125, 9/125, 10/125μm (de max afstand tot 100km)

◆Flow controle


Full-Duplex: IEEE802.3x-datatransportbesturing

Half-Duplex: bakken stroom drukregeling

◆LED licht: PWR, FX Link/Act, TP1 FDX, TP1 Link/Act, TP2 FDX, TP2 Link/Act

◆Power aanbod: AC100 ~ 240V, DC5V 2A;

◆Environment temperatuur: 0 ~ + 50℃

◆Storage temperatuur: -20 ~ + 70℃

◆Humidity: 5% ~ 90%

◆Dimensions: 125 × 27 × 85 mm


BETALING & VERZENDING

Verpakking

Elk product is verpakt in een hoogwaardige PE-zak, dan zet in een box of doos en beveiligd door 2 inserts.

Laatste put elk vak in pallets en goed verpakt voor de reis van de zee of lucht.


Payment and Shipment

Betaling

Standaard betalingsconditie: T/T 30% AANBETALING, 70% daarbij voor verzending.

Online handel verzekering bestellen, alles is aan jou.

Meer betalingsvoorwaarden kunnen worden verstrekt (PAYPAL, WESTERN UNION, MONEYGRAM).

Scheepvaart

Levertijd: in het algemeen is het 1-2 dagen, indien de goederen in voorraad, of het is 2-4 dagen als de goederen zijn niet in voorraad, het aantal is volgens.


CERTIFICERING

                       

      CE certificaatCE certificaat FCC-certificaat


                              


Leverancier Beoordeling Certificaat                       ISO certificaat

Beoordeeld door:                         


BEDRIJFSGEGEVENS

company.jpg

workshop.jpg


Verkoopafdeling

Workshop


TENTOONSTELLING

ecoc.jpg

Shenzhen Optfocus Technology Co Ltd was voorheen bekend als Optfocus International Co Ltd. Het werd oorspronkelijk opgericht in Hong Kong in 2017.

Optfocus is professioneel op het gebied van FTTH, FTTB, Fiber netwerkapparatuur en eindapparatuur. Het verbindt zich ertoe om OEM & ODM aangepaste diensten op globale glasvezel uitkeringen, Telecom Operators, System Integrators en Enterprise markten te verlenen.


NEEM CONTACT OP MET ONS

Als u onze producten ook geïnteresseerd vindt, vul dan het onderstaande lege ruimte uw gedetailleerde eisen. OPTFOCUS van team zou bieden verschillende oplossingen voor u binnen 12 uur. Gratis monsters zijn ook beschikbaar.


Een paar:No Volgende:100 webbeheerde M 8 Port Fiber optische schakelaar 1 vezel poort-7 ETH poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC

Onderzoek