100 webbeheerde M 8 Port Fiber optische schakelaar 1 vezel poort-7 ETH poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC

100 webbeheerde M 8 Port Fiber optische schakelaar 1 vezel poort-7 ETH poort Dual Fiber SM 1310nm 20KM SC

Web beheerde Switch OFS-DM1F7Tprovides 7 10 / 100M UT en een 100M vezel portIt biedt ook Web-based managementfuncties, met inbegrip van het systeem

Productdetails

Productbeschrijving

Web beheerde Switch OFS-DM1F7Tprovides 7 10 / 100M UT en een 100M vezel portIt biedt ook Web-based managementfuncties, met inbegrip van het systeem, havennetwerk, VLAN, romp, prioriteit en veiligheid etc. 2008SFW algemeen superieure prestaties, makkelijk te gebruiken, betaalbaar. Intelligent beheer maakt het geschikt voor kleine, middelste en grote netwerken.


Belangrijkste kenmerken

◆complies met IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab-normen

◆Flow controle

Full-Duplex: IEEE802.3x-datatransportbesturing

Half-Duplex: bakken stroom drukregeling

◆7 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 poorten ondersteunen Auto-MDI/MDIX

◆1 100M vezel poort, voldoen aan de eisen van lange afstand transmission。

◆Support groep 4 poort

◆VLAN en MTU VLAN functie

◆Provide bandbreedte controlefunctie, het minimum is 128KbpsStore en forward, geïntegreerde 8K MAC adrestabel

◆Support IEEE 802. 1 p-prioriteitmodus Protocol, de secundaire statische voorkeuze modus en ToS voorkeuze modus

◆Supports broadcast storm controle

◆With een vast IP adres instellingen

◆Provide webbeheer

◆Support switch-systeem software-upgrades, configuratiebestand opslaan en herstellen

◆External 5V2A schakelende voeding


Technische specificaties

◆Standard:

IEEE802.3 10BASE-T

IEEE802.3u 100BASE-TX

IEEE802.3x

◆Protocol:CSMA / CD

◆Ethernet:

10Mbps (half-duplex)

20Mbps(full duplex)

◆Fast Ethernet: 100Mbps(Half duplex) 200Mbps(Full duplex)

◆Topology:Star type

Kabel:

◆10BASE-T:

2 paar 3type, 4, of 5 unshielded twisted pair kabel (maximaal 100 m)

EIA/TIA-568 100 ohm afgeschermde twisted-pair kabel (maximaal 100 m)

◆100BASE-TX:

2 paar 5 Typ unshielded twisted pairkabel (maximaal 100 m)

EIA/TIA-568 100 ohm afgeschermde twisted-pair kabel (maximaal 100 m)

◆Connector:7 10/100 M

RJ45-poort (Auto MDI/MDIX) met 1 100M vezel poort

◆Transmission modus: snel store-and-forward

◆Packet filteren/forwarding rate:

In 10Mbps tarief: 14880pps

In 100Mbps snelheid: 148800pps

◆Address: het MAC-adres automatisch leert de langste tijd: 5 minuten

◆Dimension:140x77x27mm

◆Power Input: 5VDC / 2A(Eternal power supply)

◆Operating temperatuur: 0℃ ~ 50℃

◆Storage temperatuur:-30℃ ~ 60℃

◆Humidity::5% ~ 95%


Optfocus technologie nu brengt u de beste kwaliteit 100m web beheerd 8-poorts vezel optische schakelaar 1 vezel poort-7 eth poort dual vezel sm 1310nm 20km sc van haar professionele fabriek. Bekende als één van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van verschillende vezel optische producten in China, wij kunnen u verzekeren van de goede kwaliteit en uitstekende prestaties.

Hot Tags: 100M web beheerd 8-poorts vezel optische schakelaar 1 vezel poort-7 eth poort dual vezel SM 1310nm 20KM SC, China, fabriek, leveranciers, fabrikanten
Een paar:OEM Ethernet-Switch Volgende:100M 8-poorts Fiber optische schakelaar 2 Fiber poort-6 RJ45 poort Dual Fiber MM 1310nm 2KM SC webbeheer

Onderzoek

You Might Also Like